5 טיפים שכדאי לדעת לפני שבוחרים בר קוקטיילים לחתונה

מתחתנים בקרוב?! מזל טוב! אחד מהטרנדים הבולטים ביותר כיום בעולם החתונות הוא לשדרג את האירוע עם בר קוקטיילים חיצוני בנוסף לבר הקיים באירוע. מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים את הבר המתאים? הנה כמה טיפים חשובים מאיתנו:

קוקטייל בר לחתונה

טיפ מספר 1- שיעורי בית על הספק

כמובן שלפני הכל מומלץ לכם לבדוק קצת על החברה העומדת מולכם. תחום שירותי הבר לאירועים רווי בספקים ואל תהיו בטוחים שכולם יודעים מה הם עושים- בעיקר בהכנת קוקטיילים. קראו תגובות של לקוחות על אותה החברה בפייסבוק ובאינטרנט, נסו לחפש מקורבים שעבדו איתם בעבר ובכך תצמצמו את הסיכויים שיהיו לכם הפתעות באירוע.

טיפ מספר 2- איכות

בקשו מהספק לדעת באילו חומרים הוא משתמש להכנת הקוקטיילים. כמובן שהדבר החשוב ביותר במקרה הזה הוא סוג האלכוהול. וודאו שהאלכוהול בו הוא משתמש להכנת הקוקטיילים תוצרת חוץ וברמה גבוהה ומספקת. מרכיב נוסף המשפיע על איכות הקוקטייל הוא סוג הסאוור ( מיץ לימון). בדקו עם הספק האם הוא משתמש בסאוור טרי.

בר קוקטיילים

טיפ מספר 3 - כמות

המון זוגות שוכחים דבר משמעותי וחשוב ביותר- כמה קוקטיילים יוציא בר הקוקטיילים באירוע? הרי זהו אינו הבר המרכזי אלא בר קונספט נלווה לבר הקיים. שאלו את הספק כמה קוקטיילים הם מצליחים לשקשק בשעה. מומלץ שהכמות הכוללת תהיה לפחות קוקטייל אחד לאדם.

טיפ מספר 4 - נראות

תפקידו של בר הקוקטיילים בחתונה מעבר לספק אטרקציה נחמדה וטעימה להוסיף לאווירת האירוע. הנראות של עמדת הקוקטיילים חשובה לא פחות מהקוקטייל עצמו, וצורת ההגשה שלו תשפיע גם היא על הקונספט. בקשו מהספק תמונות של עמדת הקוקטיילים, צורת הגשתם ושל לבוש המיקסולוגים באירוע והחליטו אם הרמה מספקת אתכם.

עמדת קוקטיילים לאירוע

טיפ מספר 5 - הבדיקה האחרונה

בדקתם את הכל והספק נראה לכם מתאים? אין כמו מראה עיניים ולטעום את הקוקטיילים במציאות. בקשו מהספק להגיע לאירוע הקרוב ביותר שלו לכמה דקות בכדי להכיר אותו, לראות את העמדה באירוע ולטעום את הקוקטיילים. זוהי בקשה מקובלת בתחום ואם אין לספק מה להסתיר הוא ישמח שתגיעו לראות. כמובן שזה לא תמיד יצליח ויסתדר אבל שווה לנסות.


שתהיה לכם חתונה שמחה, כיפית ומוצלחת מלאה בקוקטיילים מרעננים וטעימים!


עמדת קוקטיילים לחתונה

בר אקטיבי לחתונה


#ברקוקטייליםלחתונה #קוקטייליםלחתונה #בראקטיבילחתונה

פוסטים נבחרים
פוסטים אחרונים
ארכיון
חיפוש לפי תגיות
No tags yet.
עקבו אחרינו
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon