תפאורה לאירועים

 

 VAN BAR 

מעבר לשירות הבר האקטיבי אותו אנו מספקים עם הואן בר החלטנו לפתוח עבורכם את האופציה להשכרת ציוד לאירועים כאשר הואן בר יוכל לשמש אתכם כתפאורה מיוחדת לאירועים אשר תשדרג לכם את האירוע. הוא יוכל לשמש אתכם כפוד טראק להשכרה, עמדת דיג'יי, דוכן מכירה או כל רעיון אחר בו אתם חושקים. מעבר לאטרקציה מדליקה לאירוע, אין מתאים ממנו לעיצוב אירועים בטבע. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם להגשים כל רעיון ופנטזיה בהם תרצו לשלב את הואן בר באירוע שלכם.

DJ עמדת 

 

בא לכם לשדרג את רחבת הריקודים באירוע שלכם בכמה רמות?! עמדת ה-DJ של הואן בר היא ללא ספק הדבר בשבילכם! האווירה, הנוכחות, המקוריות - עמדת ה-DJ היחידה מסוגה בישראל תקח את האורחים שלכם למקום אחר ותיצור עבורכם את רחבת הריקודים המושלמת! בין אם אתם מחפשים גימיק לבר מצווה של הילד שלכם או מתכננים לערוך חתונה בטבע ה-DJ VAN מספק אטרקציה מיוחדת לאירועים ואין מרשים ממנו

FOOD-VAN

בעולם של היום חלק מהותי מהחוויה הקולינרית הוא הרבה מעבר לטעם- המראה וצורת ההגשה. הואן בר שלנו ללא ספק עושה את העבודה בעניין המראה המרשים וצורת ההגשה המיוחדת ולוקח חלק משמעותי בעיצוב אירועים. הFood truck- שלנו יוכל לשמש אתכם כדוכן מזון מיוחד לאירועים ומספק עמדת הגשה נוחה המאובזרת במערכת מים עצמאית, כיור, גז, בר פנימי,בר הגשה חיצוני, מדפי אחסון, מערכת שמע מושתלת בגג הנפתח ולוח גיר מחיק בו תוכלו לרשום כרצונכם.

1/8